Využití / Využití trapézových plechů

Trapézové plechy se používají pro obkládání střech a stěn u neizolovaných ocelových hal. Trapézové plechy lze dále využít jako střešní krytinu pro různé přístřešky, garáže, podhledy, příčky, ocelové konstrukce, ploty a pro různé typy zakrytí libovolných staveb. Díky nízké hmotnosti trapézových plechů nejsou vyžadovány velké náklady na vhodné přizpůsobení nosné konstrukce stavby. Nízká hmotnost trapézového plechu a jednoduchý systém jeho pokládání jsou také výhodou pro rychlou montáž.

Využití trapézových plechů pro obkládání střech a stěn ocelových hal

Trapézové plechy pro obkládání střech a stěn jsou dostupné v různých tloušťkách a v různých barvách. Firma ZK dodává a provádí montáž trapézových plechů pro střechy a stěny včetně kompletní montáže okapů a svodů, světlíků a klempířských prvků. Pro ocelové haly nabízíme dále různé typy vrat např. sekční průmyslová vrata, dveře nebo okna.

Trapézový plech je základní a mimořádně univerzální materiál použitelný pro různé velikosti ocelových hal.

Využití trapézových plechů pro přístřešky

Velmi často se s trapézovým plechem setkáváme také na střechách přístřešků různých velikostí a tvarů, na zastávkách, přístřešků na jízdní kola a u odpočívadel. V uvedených případech se trapézový plech používá především díky své nízké ceně, ale také z důvodu snadné montáže. Díky jeho nízké hmotnosti není nutné připravovat složité, časově náročné a drahé konstrukce.

Využití trapézových plechů pro podhledy a příčky v ocelové hale

Trapézové plechy se často využívají pro montáž příček v prostoru ocelové haly a pro stropní konstrukce, kde trapézový plech tvoří společně nosníky hlavní nosnou konstrukci.

Potřebujete řešení pro vaše potřeby?

Pošlete nám poptávku haly