Projekty / Velké ocelové konstrukce pro ocelové haly

Posouváme možnosti na jiný level

Jednoduše a kvalitně, to je cesta k úspěchu

Setkáváme se často s konkurenční nabídkou ocelových hal, která je nesmyslná a předražená. Návrhy jsou často až moc složité. Vzpomínáme na konkrétní případ realizace ocelové haly v Malešovicích u Brna, kde náš zákazník řešil problém umístění ocelové haly mezi dvě zděné budovy. Když nám o konkurenci vyprávěl, co všechno mu nabízeli, jaké složitosti, nevěřili jsme vlastním uším. A jako to dopadlo? Firma ZK, s.r.o. udělala se zákazníkem úspěšný kontrakt. Halu jsme vyrobili, namontovali a když jsme halu zákazníkovi předávali s nadšením nám řekl, tak jsem si to představoval. V dnešní době všichni chtějí jediné. Kvalitní, pěkné, funkční a jednoduché řešení za super peníze, těším se na další spolupráci.

Gigant mezi projekty

Uplynul nějaký čas a znovu stojíme před další výzvou. Tentokrát se jedná o návrh řešení zastřešení betonových silážních žlabů, které v minulosti sloužili pro potřeby zemědělského družstva. Nyní je ale vše jinak. Majitel areálu firma EPS biotechnology nás oslovila s požadavkem vypracování návrhu ocelové haly, která bude využívána jako sušárna biomasy. Je to prý urgentní, tak na nic nečekejte a vrhněte se na to.

Řešení ocelové haly snadno a rychle

Ano ZK, s.r.o. to umí snadně. Nevymýšlíme zbytečně složitá řešení a nepokoušíme se navrhovat ocelové haly z nových a neosvědčených materiálů. Neustále si opakujeme, že pokud se budeme držet ocelových profilů, které jsou dostupné na trhu s hutním materiálem, a že jich moc není, tak vždy musí vzniknout návrh, který bude fungovat. Vymýšlíme lehké a funkční ocelové konstrukce, které můžeme jednoduše a logisticky expedovat na místo montáže. Pro EPS biotechnology jsme navrhli ocelovou halu o rozměru šířky 56 m a délky 80 m. Další detaily, jako např. vrata, větrání, prodloužení haly jsou v jednání s investorem.

Dodavatelé, výroba a montáž a ocelové haly

Máme zázemí, máme štěstí. Vlastníme výrobní a skladové haly, to je velkou výhodou. Máme také obrovským manipulační prostor, kde zkoušíme a navrhujeme různé velikosti ocelových konstrukcí. Materiál pro výrobu nám zajištují a pravidelně každý týden dovážejí firmy FERRUM Plzeň s.r.o. – dodavatel hutního materiálu, dále firma JV střechy s.r.o. – dodavatel střešní krytiny a opláštění pro ocelové haly, firma Burger obchod s.r.o., VOK Beroun s.r.o., svářecí technika Repas servis s.r.o. a desítky dalších skvělých dodavatelů. Děkujeme a vážíme si naší dlouholeté spolupráce.

Potřebujete řešení pro vaše potřeby?

Pošlete nám poptávku haly