Projekty

Ocelová konstrukce přístavby ocelové haly STK Velim

Průmyslové haly

Firma ZK ve spolupráci s STK VELIM úspěšně dokončila rozšíření stávající haly o další kontrolní stání.

Přečtěte si více

Skladová a expediční ocelová hala Školky Montano

Skladové haly

V roce 2017 zahájila firma ZK, s.r.o. spolupráci se zahradnictvím Školky Montano se sídlem v Přerově nad Labem. Předmětem spolupráce byla výstavba expediční a skladové haly o rozměru 27 x 49 m.

Přečtěte si více

Ocelová hala pro výkrm skotu farma Julčín - Typový projekt

Zemědělské haly

Pro chov skotu nabízí firma ZK typový projekt novostavby ocelové haly. Kapacita výkrmny skotu je max. 100 ks mladých telat do 200 kg a max. 75 ks nad 200 kg.

Přečtěte si více

Ocelová skladová hala pro uschování balíků sena farma Dastych

Zemědělské haly

Firma ZK realizovala pro farmu Dastych výstavbu nezateplené ocelové haly. Ocelová hala je využívána jako skladová hala pro uskladnění balíků sena.

Přečtěte si více

Ocelová skladová hala zemědělské techniky Krásná Lípa

Zemědělské haly

Truhlárna firmy ZK se zaměřuje na zpracování stavebního řeziva. Zpracovaného dřevo následně používáme pro ocelové haly, dřevěné latě, dřevěná vrata nebo dřevěné bednění.

Přečtěte si více

Výrobní ocelová hala pro zpracování masných výrobků Farma Rudolec

Zemědělské haly

V roce 2009 realizovala firma ZK na klíč výstavbu ocelové výrobní haly určené pro zpracování masných výrobků pro farmu Rudolec.

Přečtěte si více

Skladová ocelová hala pro elektrosoučástky Semic Trade

Skladové haly

Pro spolupráci s firmou ZK se rozhodla společnost Semic Trade v roce 2010. Po zahájení komunikace s majitelem firmy vznikl projekt skladové haly důležitý pro další rozvoj společnosti.

Přečtěte si více

Ocelová konstrukce pro hypermarket Globus

Atypické ocelové konstrukce

V roce 2019 dodávala firma ZK pro hypermarket Globus atypickou ocelovou konstrukci dle požadavků investora. Bývalou tržnici Pankrác v Praze, tak nahradí nový koncept restaurace, kavárny a pekárny Globus Fresh.

Přečtěte si více

Opravy střech a rekonstrukce ocelových hal pro farmu Otročín

Zemědělské haly

Spolupráce s farmou Otročín trvá již od roku 2015. Firma ZK, s.r.o. realizovala pro farmu Otročín převážně rekonstrukce různých typů ocelových hal s různým typem opláštění a střešních krytin.

Přečtěte si více

Velké ocelové konstrukce pro ocelové haly

Zemědělské haly

Abychom mohli pro naše zákazníky navrhnout ocelové haly obrovských rozměrů musíme spolupracovat s kvalitním týmem projektantů a statiků, kteří budou ochotně realizovat naše představy. V ZK, s.r.o. neustoupíme před žádnou výzvou.

Přečtěte si více

Ocelové haly na klíč

Skladové haly, výrobní haly, zemědělské haly

Sháníte dodavatele ocelové haly? Obraťte se na nás. Naše společnost ZK, s.r.o. nabízí výrobu a montáž ocelové haly, výkopové práce, přípravu staveniště, hutnění terénu a další služby.

Přečtěte si více

Skladová izolovaná hala s pultovou střechou

Skladové haly, výrobní haly

Izolované haly s pultovou střechou jsou skvělým řešením pro umístění stavby do jakéhokoliv prostoru. Výhodou je také umístění vrat na boční nebo čelní stěny a zajištění odtékání vody jedním směrem.

Přečtěte si více

Jezdecká hala 30 x 60 m JR Ranch

Jezdecké haly

Stavbu jezdecké haly realizovala společnost ZK, s.r.o. na klíč včetně zemních prací, betonových základů, rovnání terénu a samotné výstavby ocelové konstrukce haly, střešní krytiny, opláštění a vybavení.

Přečtěte si více

Rekonstrukce střech farma Pojedy

Zemědělské haly

Společnost ZK, s.r.o. započala v roce 2021 první část rekonstrukcí zemědělských hal farmy se zaměření na chov masného skotu. Jedná se především o výměnu střešní krytiny včetně prosvětlení.

Přečtěte si více