Trapézové plechy

Trapézové plechy jsou vhodné pro všechny typy zakrytí

Fasáda, střecha, garáž, sklad, přístřešek na kola a možná plot? Trapézový plech je základní a mimořádně univerzální materiál použitelný pro lehké konstrukce libovolného určení.

Kvalita a životnost

Od univerzálního a lehkého konstrukčního materiálu až po střechu jsou požadovány nejlepší parametry pevnosti. Trapézový plech splňuje tento úkol a široká škála profilování umožňuje zvolit vhodnou variantu únosnosti jednotlivých objektů.

Zašlete nám poptávku haly

Poptávka haly

DŮLEŽITÁ JE KVALITA KONSTRUKCE A OPLÁŠTĚNÍ

Pro opláštění střech a stěn konstrukcí ocelových hal Trapézové plechy využíváme trapézové plechy nebo sendvičové izolační panely (PUR panely). Materiály mají vysokou pevnost, odolnost proti korozi a proti povětrnostním podmínkám, nosnost, minimální nároky na údržbu a dlouhou životnost.

Vlastnosti a výhody opláštění

Velmi odolný materiál

Trapézové plechy a PUR panely jsou materiály s velmi dlouhou životností, kterou zajišťuje kvalitní vrstva zinku a lakovaná úprava.

Rychlá montáž

Materiály pro opláštění se dodávají již připravené na míru dle konkrétního typu konstrukce haly. Následná montáž např. opláštění střechy haly o rozměru 20 x 60 m je hotové přibližně za 3 dny.

Nízká hmotnost

Jednou z hlavních výhod trapézových plechů a sendvičových panelů je jejich nízká hmotnost a přitom vysoká únosnost. Díky této vlastnosti je možné zákazníkovi navrhnout jednoduchou a lehkou konstrukci haly.

Certifikované materiály

Používáme materiály pouze od certifikovaných výrobců.

Široká škála barev

Opláštění nabízíme v různých barvách. Barvy lze kombinovat, případně doplnit o prosvětlovací pásy.

Nákladově efektivní

Poskytujeme ekonomické a nejefektivnější střešní krytiny z trapézových plechů a PUR panelů za přijatelné ceny.

OCELOVÁ KONSTRUKCE

Konstrukce profilů ocelových hal Trapézové plechy je tvořena z vysoce kvalitních pozinkovaných profilů. Jednotlivé prvky ocelové konstrukce haly jako jsou např. ocelové sloupy, ocelové příhradové vazníky nebo příčníky se spojují k sobě pomocí pevnostních šroubů. Pro ukotvení a montáž ocelové haly je nutné předem připravit betonové patky. Všechny spojovací prvky jsou zinkované a bezpečné.

PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO OCELOVÉ HALY

  • Různé typy vrat např. sekční průmyslová vrata, posuvná vrata
  • Možnost výběru barvy střešního a stěnového opláštění
  • Prosvětlovací pásy
  • Větrání
  • Okapy a svody

ČASTÉ STAVEBNÍ VYUŽITÍ

  • Skladové haly
  • Výrobní haly
  • Zemědělské haly
  • Průmyslové haly
  • Logistické haly

Potřebujete řešení pro vaše potřeby?

Pošlete nám poptávku haly