O společnosti

Název společnosti: ZK, s.r.o.

Sídlo společnosti: Karlštejnská 208, 252 17 Tachlovice

ZK, s.r.o. působí na české trhu v oblasti výroby ocelových konstrukcí a následných služeb spojených s výstavbou a realizací od roku 1996. Do výrobního odvětví firmy dále patří různé typy ocelových hal nebo realizace staveb na klíč pro průmysl a zemědělství.

Svým technickým vybavením můžeme zajišťovat zakázky vyžadující svařování, ohýbání trubek, stříhání plechů, ohraňování, frézování, vrtání, broušení a leštění. Pro stavby zpracovává firma ZK, s.r.o. především ocelové profily, pozinkované a lakované plechy. Z ostatních ocelových profilů vyrábíme atypické ocelové konstrukce pro přístřešky, zastřešení, vrata nebo prosklené fasády.

Dalším významným výrobním odvětvím ZK, s.r.o. je zpracování stavebního řeziva a kompletace dřevěných produktů. V tomto odvětví se zaměřujeme hlavně na kotce a boudy pro psy, dřevěné přístřešky, garáže, dřevěné ploty a dřevěné fasády. Svým zákazníkům nabízíme také výrobky v kombinaci kov a dřevo.

V oblasti odvětví stavební činnosti realizuje firma ZK, s.r.o. základové konstrukce, zemní práce, hutnění terénu a další práce pro následnou stavbu ocelových hal a budov. V případě zájmu firma také nabízí zpracování projektové dokumentace pro stavební povolení a vyřízení stavební povolení.

Sledujte naše další webové stránky:

www.obloukovehaly.com

www.kotcepropsy.com

www.plachtynahaly.com